Публікації в пресі за травень 2014 року

1. Фотофакт // Рівне Вечірнє. — 22.05.2014.

2. Юркова О. Читачі Острозької Біблії встановили всеукраїнський рекорд // Голос України. — 17.05.2014.

3. В «Острозькій академії» читатимуть Біблію // Рівне вечірнє. — 06.05.2014.

4. Одночасно 1475 людей читали Острозьку Біблію // Рівне вечірнє. — 20.05.2014.

5. Яручик Ю., Костюченко О. 1 475 осіб одночасно читали Острозьку Біблію // Вільне слово. — 21.05.2014.

6. Федас. С. Щоб кожен історик не викладав свою історію // Рівне вечірнє. — 22.05.2014.