Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Індивідуальні дні відкритих дверей для абітурієнтів 2023

Шановні абітурієнти! 

Національний університет «Острозька академія» з радістю запрошує вас на індивідуальні дні відкритих дверей. Ми проконсультуємо вас очно чи в онлайн-форматі щодо Вступу-2023, допоможемо у виборі спеціальності та освітньо-професійної програми.

Познайомимо вас з директорами інститутів і деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, студентами, проведемо цікаву екскурсію двома корпусами закладу та Музеєм історії Острозької академії, а також ви зможете зазирнути в авдиторії, бібліотеку, спортивні комплекси, гуртожитки, їдальню тощо.

Домовитися про приїзд або отримати онлайн-консультування ви можете:

  • за телефонами Приймальної комісії - (097) 553-74-10 та Консультаційного центру для абітурієнтів - (096) 026-68-80
  • написавши нам на електронну пошту - vstup@oa.edu.ua.

Стежте за нами: