Інститут дослідження української діаспори 9-10 вересня 2008 р. проводить чергову Міжнародну наукову конференцію “Українська діаспора: проблеми дослідження”

Під час конференції планується розглянути питання:

•    Українська діаспора як історичне, соціальне та демографічне явище.
•    Перспективи співпраці між діаспорою і Україною.
•    Суспільно-громадське життя в діаспорі.
•    Розвиток науки в діаспорі.
•    Архівні фонди і книжкові колекції діаспори в Україні та за кордоном.
•    Українські періодичні видання в діаспорі.
•    До 45-ліття журналу “Український історик”.
•    Видатні українці за межами України.
•    Мистецькі здобутки в діаспорі.
•    Українська освіта поза Україною.

Передбачається проведення науково-методичного семінару для викладачів діаспоріани в університетах.

Робочими мовами конференції є українська, англійська, французька, німецька.