Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Асоціація випускників Острозької академії

Шановний випускнику!

У кожної людини час від часу виникає бажання повернутися у минуле, де залишено багато незабутніх і хвилюючих моментів. Ми впевнені, що Національний університет «Острозька академія» викликає у вас найкращі спогади, які так приємно переживати знову і знову.

Можливо, саме тому, на зустрічі випускників, що відбулася 31 травня та 14 червня, випускники 2000-2007 років проголосували за створення Асоціації випускника Острозької академії. Таке волевиявлення ще тісніше об’єднає минулі і сучасні покоління студентів в одну велику родину.

Як сказав ректор Острозької академії Ігор Пасічник, «кожен член Асоціації випускника Національного університету «Острозька академія» зобов’язується любити свою альма-матер до глибини душі, пишатися своїм навчальним закладом та підтримувати його у майбутньому. Нехай це буде основа статуту та програми асоціації випускників».

Для тих, хто має змогу підтримувати рідний навчальний заклад не тільки морально, але й матеріально, кошти можна перерахувати на:

Міжнародний благодійний фонд
Відродження «Острозької академії»

Код 26009760
Р/р 26001360044001
МФО 333391
В Острозькому відділенні
Рівненської філії КБ «Приватбанк»
Призначення платежу:
Безповоротна фінансова допомога у Фонд випускників

За додатковою інформацією
звертатися за телефоном

+38 (03654) 2-34-96
або e-mail: vypusknyk@oa.edu.ua

Перейти на сайт асоціації випускників НаУОА alumni.oa.edu.ua