Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Всеукраїнське свято духовності і культури відбудеться в Острозькій академії

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи Рівненської організації Національної спілки письменників України та за сприяння Міністерства культури і туризму України 6-8 листопада відбудеться Всеукраїнське свято духовності і культури на Рівненщині „Українські святині: Пересопницьке Євангеліє та Острозька Біблія”.

Упродовж століть витоки духовності нації залишаються незмінними. Для українців такими величними святинями є Пересопницьке Євангеліє та Острозька Біблія, адже саме ці книги лежать в основі просвітництва народу, зародження його духовної культури та моральних цінностей. Про них не можна забувати. Тому свято духовності та культури – це можливість ще раз звернутися до першоджерел, зрозуміти їх значення для сучасного українця.

У рамках свята відбудуться такі заходи:
6 листопада:
9.00 – від’їзд з Рівного до Острога, екскурсія за маршрутом Рівне-Острог;
10.00 – урочисте відкриття свята у Національному університеті „Острозька академія”, відвідання краєзнавчого музею та музею Книги, наукові читання в Острозькій академії;
15.00-17.00 – продовження наукових читань;
17.00 – концерт ансамблю Тараса Компаніченка.
7 листопада:
9.00 – знайомство з Рівним, відвідання музею Уласа Самоука, виїзд до Пересипниці, екскурсія за маршрутом Рівне-Пересопниця, покладання квітів до пам’ятника першокнизі.
15.00-17.00 – виступи перед громадськістю міста.
18.00 – концерт у залі органної музики Рівного.

Початок заходу о 10.00 в Острозі. Автобус на Острог відправляється з Рівного о 9.00 від готелю „Турист”.

Контактні телефони:
8 (0362) 22 67 79
8 050 435 04 85