Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Щорічний фестиваль колядок

Запрошуємо Bас взяти участь у V щорічному Фестивалі колядок у Національному університеті “Острозька академія”, який проходитиме 22 січня 2009 року в приміщенні студентського клубу університету.


Орієнтовна програма проведення фестивалю:
1.    Приїзд учасників (1400 – 1430 год.)
2.    Екскурсія музеями Острога (1430 – 16 00год.)
3.    Репетиції у студентському клубі (1600 - 1700 год.)
4.    Святковий концерт (1700 – 1900 год.)
5.    Вечір дружнього спілкування (1900 год.)
6.    Від’їзд учасників

Участь у фестивалі можуть брати дитячі, молодіжні та дорослі вокальні ансамблі, хори, тріо, дуети та окремі виконавці, а також театральні групи (Різдвяний вертеп).
Бажаючим необхідно подати заявку на участь у фестивалі та орієнтовний репертуар (не більше 5 колядок (щедрівок), або 1 Вертепну виставу тривалістю не більше 20 хв.) до 25 грудня 2008 року.

Витрати на проїзд та харчування – за рахунок відряджаючих організацій. Пам’ятні подарунки, сувеніри, друкована продукція та екскурсії за рахунок організаторів.

Подати заявки та отримати додаткову інформацію можна за тел.: 8(03654)30879, моб.: 8(098)7645883
або e-mail: Larisynya@ukr.net

V щорічний фестиваль колядок в НаУОА оголошує конкурс!

Усі, хто має бажання долучитися до нашого свята Різдва і мистецтва, запрошуються до участі у конкурсах на кращий сценарій вертепних вистав, а також –різдвяних та новорічних сувенірів, виготовлених власними руками. Роботи приймаються до 20 січня 2009 року, а результати конкурсів буде оголошено на Фестивалі колядок 22 січня 2009 року.

На вашу активну участь чекають організатори конкурсу:

Лариса Бащук: моб тел.80987645883

Дар’я Швая: моб. тел. 80967420084.