Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія співпрацюватиме з університетом Короля Хуана Карлоса

Національний університет «Острозька академія» нещодавно підписав угоду про співпрацю з університетом Короля Хуана Карлоса (Мадрид, Іспанія).
 
За словами провідного фахівця відділу міжнародного співробітництва НаУОА Ксенії Савви, співпраця університетів полягатиме у започаткуванні обмінних програм для бакалаврів та магістрів, спільних науково-дослідницьких проектів, обмінних програм для викладачів та співробітників академії, а також інших освітньо-культурних заходів.
 
До слова, перемовини щодо співпраці між університетом Короля Хуана Карлоса та Острозькою академією розпочалися у червні минулого року в рамках засідання круглого столу, організованого правничим факультетом НаУОА на тему «Зближення законодавства України із законодавством ЄС у сфері вищої освіти».