Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Факультет романо-германських мов святкує своє 10-річчя

Із 31 січня до 4 лютого факультет романо-германських мов святкуватиме свій День народження. На студентів чекатиме безліч приємних сурпризів та несподіванок.
 
На офіційній церемонії відкриття святкування були присутні декан факультету романо-германських мов Світлана Новоселецька, викладачі, представники ректорату, які привітали студентів зі святом та побажали їм нових звершень, невичерпних джерел енергії та здійснення усіх мрій. 
 
Упродовж понеділка та вівторка на факультеті діятиме акція «Відчуй себе філологом», на якій студенти інших факультетів матимуть можливість відвідати заняття майбутніх іноземних філологів. Також діятиме виставка студентських фоторобіт «Життя очима студента».
 
Перший день лютого буде присвячений французькій культурі, у рамках якого проходитимуть ярмарок DVD та книг, частування стравами французької та іспанської кухонь. До уваги студентів та викладачів також будуть представлені вистави «Червона шапочка» та «Ось і Париж». Охочі, що мають бажання продемонструвати свої акторські, співочі й танцювальні здібності зможуть, відвідавши повечір’я за філіжанкою кави.
 
Середа на факультеті романо-германських мов буде по-справжньому науковою. Цього дня відбудеться Всеукраїнська студентська конференція «Лінгвокультурні аспекти комунікації», на яку приїдуть учасники майже з усієї України.
 
Крім цього, ввечері на усіх чекатиме приємний сурприз – прем’єра мюзиклу  «Звуки музики», акторами якого будуть як викладачі, так і студенти факультету.
 
Відчути неповторність німецької культури можна буде у четвер, відвідавши інформаційний захід «Занурення у світ музики», скоштувавши страви німецької кухні та послухавши німецьку поезію і пісні.
 
Завершиться святкування факультету романо-германських мов фотоквестом, у якому команда-переможець отримає винагороду.