Острозька академія сумує з приводу смерті видатного українського мистецтвознавця Володимира Овсійчука

26 липня 2016

Колектив Національного університету «Острозька академія» з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про смерть Володимира Овсійчука — Почесного академіка Острозького академічного братства, засновника Центру вивчення мистецтвознавства в Острозькій академії.

Володимир Овсійчук — український мистецтвознавець, художник, заслужений діяч мистецтв України, Лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка та академічної премії імені І.Франка, кавалер медалі Василя-Костянтина Острозького.

У творчому доробку мистецтвознавця понад 135 наукових праць, з них 15 монографій.

У серпні 2015 року Володимир Антонович відкрив Центр вивчення мистецтвознавства в Острозькій академії. Митець подарував університету понад 60 своїх полотен.

Ви всі художники, і кожен з вас має якийсь талант. Хіба що лінивець останній не хоче нічого робити і каже, що не вміє. Не ховайте таланти, проявляйте їх, інакше ваше життя не буде гідним

повчав академік Овсійчук на лекціях в Острозькій академії.

Світла пам’ять про Володимира Антоновича назавжди залишиться у наших серцях, а його ім’я буде навіки вписане в історію Острозької академії.