Відділ з організації роботи зі студентами та випускниками

Контактна інформація:
тел/факс: (03654) 2-29-49
e-mail: alumni@oa.edu.ua
Офісні години: понеділок - п'ятниця: 09.00-17.45, обідня перерва: 13.00-13.30

Відділ функціонує для надання випускникам та студентам Університету різноманітної допомоги з питань працевлаштування, зокрема налагодження контактів із потенційними роботодавцями для формування бази постійних та тимчасових вакансій, проведення тренінгів, презентацій, семінарів та консультацій з питань кар’єри.

Традиційним стало проведення Ярмарку професій, участь в роботі якого беруть відомі вітчизняні та іноземні підприємства, організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних молодих спеціалістів. Під час подібних заходів, випускники та студенти мають можливість ознайомитись з діяльністю компаній, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Основні напрямки діяльності:

• допомога у працевлаштуванні студентів та випускників університету (проведення тренінгів з правил складання резюме; надання інформації про вакансії, організація інтерв’ю з працедавцями, консультації щодо напрямів діяльності та вимог компанії-працедавця);
  • координування роботи Волонтерського центру (працевлаштування студентів у підрозділах університету на волонтерських засадах, де студенти мають змогу отримати досвід роботи в оформленні документації, розвиток організаторських та комунікативних здібностей);
  • ведення бази даних про працевлаштування випускників;
  • співпраця з вересня 2012 року з Острозькою міськрайонною філією Рівненського обласного центру зайнятості та Львівською консалтинговою кампанією «Територія бізнесу» на безоплатній основі, в рамках якої студенти випускних курсів мають можливість щомісячно відвідати консультаційні пункти та тренінги, метою яких є підвищення рівня внутрішньої мотивації студентів до професійного самовизначення, вдосконалення навиків самопрезентації та складання плану побудови власної кар’єри та саморозвитку (теми тренінгів: «Сучасний підхід до пошуку роботи», «Впевнена комунікація — передумова успішного працевлаштування», «Твоє життя — твій вибір», «Самопізнання та самовдосконалення», «Тренінг життєвих та професійних досягнень», «Психологічна мотивація молоді до започаткування власної справи», «Тренінг самопрезентації», «Секрети успіху ділової жінки»);
  • співпраця з Асоціацією випускників (організація щорічних зустрічей випускників, зустрічі з успішними випускниками);
  • надання консультацій для студентів випускних педагогічних спеціальностей державної форми навчання, з приводу оформлення одноразової адресної грошової допомоги, у разі працевлаштування в освітніх закладах І-ІІІ ступенів;
  • видача довідок про надання можливості самостійного працевлаштування для реєстрації у центрах зайнятості.