Привітання з нагоди Дня університету

21 жовтня 2015

Дорогі Бджоли та Бджоленята! Із нагоди святкування Дня народження нашої Академічної Пасіки прийміть найщиріші вітання!

Сьогодні Національний університет «Острозька академія» відіграє вагому роль у підготовці висококваліфікованих фахівців, здійснює велику роботу у сфері духовного відродження української нації, вихованні молодого покоління на принципах християнської моралі.

Острозька академія є членом Європейської Асоціації Університетів, а також членом Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету. Якість навчальних послуг НаУОА відзначена ХХVІІ Міжнародним призом «За якість». У проекті «7 чудес України» Острозька академія отримала спеціальну відзнаку «Визначна пам’ятка духовної України».

Наш університет тричі занесений у Книгу рекордів України, ми стали єдиним українським університетом, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший марафон читання».

Цьогоріч в Острозькій академії розпочав діяльність Інформаційний центр Європейського Союзу.

Щодня ми радіємо новим перемогам та маємо багато перспектив побудови університету справді європейського рівня.

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра та Божого благословення!

Віват академія!