Ігор Пасічник: «Робитиму все можливе для того, щоб ми й надалі були такими наполегливими та згуртованими»

17 грудня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» 17 грудня відбулися Збори (конференція) трудового колективу вишу.

Традиційно наприкінці календарного року ректорат Острозької академії звітує перед своїм колективом про виконану роботу.

Незважаючи на непросту ситуацію в країні, за цей рік університет може пишатися своїми досягненнями. Цьогоріч низка студентів стали переможцями всеукраїнських олімпіад, конкурсів наукових робіт, галузевих змагань тощо. За звітний період шестеро викладачів захистили кандидатські та двоє — докторські дисертації. Також видано 13 монографій, 6 підручників, 22 навчальних посібники, 20 наукових збірників, 9 методичних рекомендацій і вказівок, 2 словники.

«Я впевнений, що у нас прекрасний колектив. Робитиму все можливе для того, щоб ми й надалі були такими наполегливими та згуртованими навколо любові до нашої Альма-матер. Ніколи не заздріть, будьте завжди лагідні. Нехай об’єднує вас єдина думка та єдина мета»,

звернувся до колективу ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Проректор з навчально-наукової роботи Острозької академії, професор Петро Кралюк розповів про наукові досягнення університету. Він зазначив, що цьогоріч викладачі опублікували 252 наукових матеріали у різноманітних збірниках та журналах а також 4 статті у виданнях SCOPUS / Web of Science.

На важливості проведення у виші виховних заходів закцентувала увагу проректор з навчально-виховної роботи Острозької академії, професор Руслана Каламаж.

«Наш колектив намагається проводити виховну роботу в такій формі, яка б відповідала запитам сучасних європейських студентів. Упродовж року в Острозькій академії спудеї стали організаторами й учасниками низки заходів національно-патріотичного спрямування, культурно-масових дійств та інтелектуально-мистецьких конкурсів. Також до важливих досягнень варто віднести відновлення Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді — майдачика для інтеграції українського студентства. Загалом метою університетського виховання в Острозькій академії є формування та розвиток високоосвіченої, гармонійно розвиненої, національно-свідомої, патріотично налаштованої, високоморальної особистості, зорієнтованої на здоровий спосіб життя, фізичний та духовний розвиток. У 2016 році ми святкуватимемо 440-річчя Острозької академії. Тому до відзначення цієї важливої події маємо залучити усе студентство»,

зазначила проректор Руслана Каламаж.

Також звітами та планами на перспективу з колективом Острозької академії поділилися декани факультетів та директор Інституту права ім. І. Малиновського.

Крім цього, у рамках конференції трудового колективу вручили премію імені Миколи Галецького працівнику адміністративно-господарського департаменту Вікторові Степанюку за вагомий внесок та відродження Національного університету «Острозька академія».