Студенти обрали нового голову Братства спудеїв

13 березня 2015

Вибори голови громадської організації «Братство спудеїв» Національного університету «Острозька академія» відбулися 12 березня. Перемогу здобув студент третього курсу спеціальності «Культурологія» Михайло Онуфер.

«Гадаю, що перші два тижні будуть настановчими. Вливатимуся в роботу, знайомитимуся з колегією, відпрацьовуватиму певні механізми Братства. Якщо говорити про перші кроки, то спочатку потрібно сформовати нову команду й частково оновити керівників підрозділів. Потім намагатимемося діяти відповідно до ситуації в країні та зважаючи на кінцеві терміни. Оскільки в цьому навчальному році залишилося вже не так багато часу, то моя команда, швидше за все, спробує заповнити цей період культурно-масовими заходами. А вже наступного навчального року ми розпочнемо втілювати наші довгострокові проекти»,

зазначив Михайло Онуфер.

Цьогоріч на пост голови органу студентського самоврядування НаУОА претендувало три кандидати. За результатами виборів, культуролог Михайло Онуфер набрав 376 голосів, студент спеціальності «Політологія» Максим Безека — 251 голос, а студент Інституту права ім. І. Малиновського ¬НаУОА Анатолій Грезенталь — 236 голосів. Нагадаємо, що досі головою ГО «Братство спудеїв» був студент п’ятого курсу Інституту права ім. Малиновського Данило Плахотін.