Викладач Острозької академії виступила на конференції у Польщі

11 червня 2015

Доповідь «Основні принципи та рівні формування медійної компетентності абітурієнтів ВНЗ в Україні» старшого викладача кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидата історичних наук Ганна Охріменко була апробована на науковій міждисциплінарній конференції «Mediale kody w wzobraźni i języku dziecka» («Медійні коди у свідомості та мові дитини»), організованої Інститутом польської мови Сілезького університету м. Катовіце (Республіка Польща) 1 червня 2015 року.

У програмі конференції були представлені доповіді провідних науковців Сілезького університету, Люблінського університету ім. Марії Складовської-Кюрі та Познанського університету ім. Адама Міцкевича. Основна проблематика конференції — дослідження лінгвістичних, маніпулятивних аспектів впливу мас-медіа та рекламних комунікацій на формування свідомості дітей шкільного та підліткового віку.

Національний університет «Острозька академія» був представлений в роботі наукової конференції в межах виконання угоди про наукову співпрацю з Сілезьким університетом, підписану в листопаді 2013 році.