Острозька академія отримала листа від керівництва МВС України

04 вересня 2015

Ректорат Національного університету «Острозька академія» отримав листа від керівництва Міністерства внутрішніх справ України, у якому зазначається, що Департамент патрульної служби МВС вітає конструктивну ініціативу нашого університету і запрошує викладачів закладу долучитися до підготовки кадрів для патрульної служби відповідно до оголошення про набір тренерів на офіційному сайті МВС України: www.mvs.gov.ua.

Запрошуємо також студентів старших курсів та випускників Національного університету «Острозька академія» активно долучитися  до  відборів у патрульну службу України.

Вимоги до кандидатів, охочих працювати в патрульній поліції:

- Прагнення до якісних змін;
- Вік від 21 до 35 років;
- Повна загальна середня або вища освіта;
- Наявність посвідчення водія категорії В;
- Відсутність судимості;
- Вільне володіння українською мовою;
- Фізичне здоров’я та моральна стійкість.

Етапи відбору кандидатів:

- Подання анкети;
- Перевірка загального рівня знань;
- Психодіагностичний тест;
- Медичний огляд;
- Перевірка навичок керування автомобілем;
- Особиста співбесіда;
- Теоретичне навчання;
- Професійна підготовка.

До слова  випускник спеціальності «Правознавство» Національного університету «Острозька академія» Віктор Черниш, випускниця спеціальності «Англійська мова та література» Наталія Штик і випускниця спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Наталія Михальчук вже  служать у лавах патрульної поліції міста Києва.

Щоб стати працівником нової патрульної поліцейської служби випускники проходили жорсткий конкурсний відбір, тестування та навчання.