Студентам пропонують стати стипендіатом директора телеканалу "Рівне 1"

02 квітня 2015

Студентам 2-4 курсів, які мріють працювати на телебаченні, мають амбітні професійні цілі та впевнено ідуть до їх реалізації, пропонують стати стипендіатом директора телерадіокомпанії «Рівне 1», засновника незалежної преси на Рівненщині Віктора Данилова.

З нагоди 20-річчя телеканалу «Рівне 1», яке відзначатиметься у вересні 2015 року, Віктор Данилов оголосив про заснування мінімум двох іменних щомісячних стипендій у розмірі 750 гривень кожна для студентів з Рівненщини. Стипендії виплачуватимуть упродовж 2015/2016 навчального року.

Щоб стати стипендіатом Віктора Данилова, до 15 квітня 2015 року потрібно розробити та запропонувати на розгляд засновника стипендії власний телевізійний проект (у довільній формі), який студент хотів би втілити на телеканалі «Рівне 1». Окрім нових задумів, можна також можеш запропонувати ідеї з вдосконалення одного з уже існуючих проектів телеканалу. До опису проекту потрібно додати власне резюме — і очікувати на відповідь від Віктора Данилова.

Проекти слід надсилати на особисту електронну пошту директора ТРК «Рівне 1» Віктора Данилова — viktordanylov@gmail.com, або у приватні повідомлення Віктору Данилову у Facebook.

До 20 квітня засновник стипендії розгляне всі подані проекти і визначить фіналістів, які будуть запрошені на телеканал «Рівне 1» на співбесіду з Віктором Даниловим. А 3 травня, у Міжнародний день свободи преси, Віктор Данилов оголосить імена переможців-стипендіатів. Вони отримають можливість влітку 2015 року пройти стажування на телеканалі «Рівне 1». У разі успішного проходження стажування, стипендіати отримають роботу на Першому місцевому. А з 1 вересня, упродовж усього навчального року, щомісяця отримуватимуть стипендію від Віктора Данилова — заслужену винагороду за розум, активність і наполегливість.