Запрошуємо на День кар'єри ЄС 2024

07.05.2024

8-9 травня в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться День кар'єри ЄС 2024.

Упродовж цього Дня буде зосереджена увага на:

• питаннях прав і свобод людини у ЄС; інституціях і законодавстві, яке регулює цю сферу;
  • ролі громадянського суспільства в процесі вирішення конфліктів;
  • підвищенні рівня обізнаності про роль інституцій ЄС.

Також будуть проведені такі тренінги:

• «Навчання протягом життя» (спікерка Марія Матвійчук);
  • «Фінансова грамотність як запорука відновлення територіальних громад у повоєнний період» (спікерка Ольга Демʼянчук);
  • «Проєктні можливості для молоді» (спікерка Юлія Шулик);
  • «Ефективна комунікація в конфліктах» (спікерка Ольга Шминдрук).

Зареєструватися на тренінги можна за покликанням: https://forms.gle/ArhsNoN96h2CoQ9k6