Студенти та аспіранти Острозької академії — стипендіати Президента України

06 листопада 2014

Студентка факультету романо-германських мов Софія Бичковська та студент факультету політико-інформаційного менеджменту Дмитро Кравчук отримуватимуть стипендії Президента України. (Наказ Міністерства освіти України № 1252 від 03.11.2014 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів на І семестр 2014/2015 навчального року»)

Також стипендію Президента України отримуватиме аспірант кафедри релігієзнавства Острозької академії Віталій Щепанський (відповідно до наказу Міністерства освіти України № 1257 від 03.11.2014 «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам вищих навчальних закладів на 2014/2015 навчальний рік»).