Новорічні вогники від учасників канадсько-української обмінної програми

17 грудня 2013

В Острозькій академії 17 грудня студенти й учасники обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» урочисто запалили новорічні вогники.

Уже стало доброю традицією прикрашати територію Національного університету «Острозька академія» святковими декораціями напередодні Новорічно-Різдвяних свят. Учасники обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» вбрали новорічними прикрасами дерева, які ростуть на території академії та встановили штучні ялинки біля головного корпусу університету. Оскільки обмінна програма спрямована на захист навколишнього середовища, то волонтери стверджують, що цим вчинком вони вирішили продемонструвати гуманне ставлення до природи і створити новорічний настрій, не зрубуючи вічнозелених красунь.

На свято завітали казкові герої — Дід Мороз і Снігуронька. Новорічні вогники загорілися за участі проректора з навчально-виховної роботи Руслани Каламаж, студентів, викладачів, співробітників та канадців-волонтерів.