Спортивний ранок в Острозькій академії

12 вересня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 12 вересня відбулася акція «Спортивний ранок».

У здоровому тілі — здоровий дух! Це довели студенти Острозької академії. Разом з ректором та викладачами вони взяли участь у загальноуніверситетській акції «Спортивний ранок», яка щорічно відбувається у виші до Дня фізичної культури і спорту.

«Такий захід ми проводимо в Острозькій академії вже четвертий рік поспіль, — зазначила проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж. — У нашому навчальному закладі здоровий спосіб життя пропагується з першого дня його заснування. Це — своєрідна наша „візитівка“. До речі, в Острозькій академії навіть існують спеціальні премії та гранти для студентів, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом».

Загальна ранкова зарядка розпочалася із шейпінгу, а закінчилася пробіжкою та рухливими гімнастичними вправами. На думку організаторів акції, така спортивна програма допомагає активізувати розумову діяльність. Спудеї ж переконані — після таких навантажень навчальний день точно буде вдалим.

Старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр Іванів зазначив, що студенти Острозької академії демонструють не тільки високі досягнення в навчанні, а й у спорті. Про це свідчить їх активна участь у багатьох секціях і низка перемог як на місцевому, так і всеукраїнському рівнях.

За словами ректора Ігоря Пасічника, така значна кількість учасників акції свідчить про те, що в Острозькій академії спорт — в пріоритеті. Студентські ініціативи дотримання здорового способу життя всіляко заохочуються та підтримуються ректоратом.

Студенти вишу зауважили, що хотіли б проводити таку акцію щомісяця, аби частіше доводити усім, що бути здоровим і спортивним — модно.

Спортивний ранок в Острозькій академії Спортивний ранок в Острозькій академії Спортивний ранок в Острозькій академії Спортивний ранок в Острозькій академії Спортивний ранок в Острозькій академії