Бакалаври Острозької академії вчилися бути успішними

20 лютого 2013

Тренінг-семінар на тему: «Життєві та професійні досягнення» відбувся 19 лютого в Острозькій академії. Це вже не перший захід, який проводить тренер консалтингової групи компаній «Територія Бізнесу», практичний психолог Тетяна Захаревич-Любченко.

Мета тренінгу — визначити власні критерії успішності та дослідити здібності, цінності, інтереси та ресурси, необхідні для вдалого працевлаштування, постановки життєвих цілей. Цього разу таку можливість мали бакалаври релігієзнавства та романо-германських мов.

Як зазначила Тетяна Любченко, участь у тренінгу дозволяє краще та глибше пізнати себе, визначитися з життєвими цілями, продіагностувати схильність до тієї чи іншої професійної діяльності, а також розвинути в собі навички успішної людини.

Група компаній «Територія бізнесу» співпрацює із центром зайнятості. Останній, у свою чергу, й організовує вже не перший семінар із питань працевлаштування в Острозькій академії.

Бакалаври Острозької академії вчилися бути успішними