В Острозькій академії нагородили переможців конкурсу «Філософ сучасності»

24 грудня 2012

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» 19 грудня відбулося нагородження переможців конкурсу «Філософ сучасності», який проводився Товариством українських філософів і релігієзнавців та Першим всеукраїнським науково- релігієзнавчим порталом «Філософія і релігієзнавство».

Перемогу у конкурсі здобули аспірант кафедри релігієзнавства гуманітарного факультету НаУОА Віталій Щепанський за зайняте перше місце та студент четвертого курсу спеціальності «релігієзнавство» гуманітарного факультету НаУОА Олег Шимон. Цінні подарунки переможцям вручили голова Товариства українських філософів і релігієзнавців Ігор Дмитрук та головний редактор порталу «Філософія і релігієзнавство» Богдан Стрикалюк.

Голова організації ТУФІР побажав конкурсантам плідної праці та творчих здобутків задля поширення й розвитку філософії і релігієзнавства в Україні.

В Острозькій академії нагородили переможців конкурсу «Філософ сучасності» В Острозькій академії нагородили переможців конкурсу «Філософ сучасності»