Студентка факультету міжнародних відносин перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з міжнародних відносин

16 травня 2012

Студенти четвертого курсу представили Національний університет «Острозька академія» у другому турі ІІІ Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини», де посіли друге командне місце. Олімпіада відбулася на базі Маріупольського державного університету 5-6 квітня. У конкурсі взяли участь 37 студентів з 15 найкращих вищих навчальних закладів України.

Анастасія Загайна отримала диплом за третє місце. Марія Семенюк посіла шосте місце, а Віталій Ярмоленко — восьме. Крім того, Марія та Віталій були нагороджені грамотами за оригінальний та творчий підхід до вирішення конкурсних завдань. Студенти спеціальності «Міжнародні відносини» продемонстрували свої знання історії та теорії міжнародних відносин, зовнішньої політики України та інших держав світу, вміння писати аналітичні записки та аналізувати складні міжнародні конфлікти.

Анастасія Загайна, яка зайняла третє місце, ділиться враженнями після олімпіади: «Подібні змагання дозволяють не лише перевірити свої знання, а й познайомитися з майбутніми колегами. Я задоволена таким результатом і вважаю, що в Острозький академії створені чудові умови для підготовки дипломатів. Ми отримуємо хороші теоретичні та практичні знання, вивчаємо іноземні мови, що безперечно допоможе нам побудувати успішну дипломатичну кар’єру».