Засновник премії «Глодоський скарб» в Острозі

03 травня 2012

До Національного університету «Острозька академія» завітав засновник громадської мистецької премії «Глодоський скарб», редактор літературного журналу «Кур’єр Кривбасу», лауреат Шевченківської премії Григорій Гусейнов.

Напередодні візиту до Острога у Києві відбулося шосте щорічне вручення премії оперному співаку, солісту Академії молодих співаків Маріїнського театру (м. Санкт-Петербург) Андрієві Бондаренку. В Острозькій академії члени комітету премії спілкувалися зі студентами про українську історію та її сучасне значення. Серед гостей був перший лауреат премії, бандурист Тарас Компаніченко та співачка, член гурту «ТаРута» Олена Романенко. Вони виконали старовинні українські веснянки та релігійні композиції.

Також участь у спілкуванні взяв директор видавництва «Ярославів Вал» Михайло Слабошпицький, професор кафедри української мови НаУКМА Лариса Масенко, голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко та багато інших культурних та громадських діячів.

На завершення зустрічі ректор Острозької академії Ігор Пасічник подарував гостям енциклопедії «Острозька академія», а Тарас Компаніченко виконав первинний варіант пісні «Многая літа».

Засновник премії «Глодоський скарб» в Острозі Засновник премії «Глодоський скарб» в Острозі