Вітання з Днем рідної мови

20 лютого 2012

Дорогі студенти, викладачі та працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята — Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

Невтомно та натхненно працюйте задля всебічної підтримки нашої мови, зростання її престижу, зміцнення та розвитку. Пам’ятайте, що лише тоді, коли чистота і довершеність мови стане Вашим особистим надбанням, вона зможе утвердитися і як найбільша суспільна цінність.

Любіть, плекайте та збагачуйте рідну мову!