VII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок

28 січня 2012

У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 28 січня відбувся VII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок.

Учасників привітали мер міста Острога Олександр Шикер та декан гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук, професор, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський. «Різдвяні свята зазвичай супроводжуються радісними піснеспівами, колядками, щедрівками, в яких прославляють Господа Ісуса Христа та Пресвяту Богородицю. Ось і сьогодні проводиться фестиваль колядок і щедрівок, на який до нас завітали колективи з різних міст. Особливістю цього фестивалю є те, що він проходитиме в он-лайн режимі, відтак, його зможуть побачити не лише в Україні, а й за кордоном», — зауважив Василь Жуковський.

У числі перших виступали колективи з міста Острога, зокрема хор «Благовість» та дитячий хор студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» під керівництвом Юлії Полонської, дует бандуристів та тріо баяністів Острозької дитячої музичної школи. Також своїми піснеспівами глядачів радував хор Свято-Покровського храму з міста Кузнецовська та народний самодіяльний ансамбль «Джерело» із села Плоска Рівненського району.

У храмі також радо вітали колективи з Кременця (Тернопільська область), Нетішина (Хмельницька область), Млинова (Рівненська область). Крім цього, на фестиваль завітав хор студентів Київської православної духовної академії зі столиці та дитяча хорова капела «Зоринка» з міста Тернополя. На згадку про фестиваль кожний з учасників отримав диплом, а також особливий подарунок — книгу острожанина Олеся Ундіра «Божественний храм душі».

Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок