Студенти Острозької академії почали вивчати китайську

16 березня 2011

14 березня розпочались перші заняття з вивчення китайської мови на базі Національного університету «Острозька академія». За сприяння посольства Китаю в Україні, студенти Національного університету «Острозька академія» мають змогу пройти курс вивчення китайської мови та отримати сертифікати, що засвідчуватимуть їх базовий рівень володіння мовою. Мовні курси проводитиме викладач Синьцзянського університету, професор Фида Умар.  В Україні такий варіант студіювання китайської наразі проводиться лише в Острозі та Києві.

Для Острозької академії почин у царині вивчення східних мов має істотне значення, адже можливо незабаром китайська входитиме до переліку іноземних мов, що вивчатимуться в університеті. Станом на цей час на мовні курси записалися вже близько сорока спудеїв, яких буде поділено на чотири групи. Крім того, сформовано групу з викладачів, які виявили бажання вивчати китайську.

Слухачі курсу відвідуватимуть заняття двічі на тиждень упродовж решти навчального року.