Кращу електронну газету підготували студенти спеціальності «Журналістика» Острозької академії

23 листопада 2011

За результатами голосування в рамках навчального проекту для молоді, що цікавиться журналістикою, «Пізнай Польщу» дванадцятеро студентів Острозької академії та учасників Міжшкільної секції журналістики при Рівненській ЗОШ № 8 вибороли головний приз — поїздку до передріздвяної Польщі. Вони підготували краще електронне молодіжне видання (мультиму) про україно-польські зв’язки.

«Електронне видання команди-переможця різнобічно висвітлювало питання співпраці України та Польщі у руслі освітніх технологій, молодіжної політики, культурної взаємодії, — розповідає координатор проекту Вікторія Назарук. — Завдяки активності Інтернет-користувачів, учасники проекту матимуть змогу ґрунтовніше пізнати польську культуру.»

Навчальний проект для молоді, що цікавиться журналістикою, «Пізнай Польщу» реалізовувася кафедрою журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» за сприяння Міністерства закордонних справ Польщі у рамках серійної програми «Promocja wiedzy o Polsce». Партнерами проекту стали фонд «Нові медіа» (м. Варшава, Польща) та МГО «Інтерньюз-Україна» (м. Київ, Україна).