Студенти Острозької академії будуть помічниками депутатів

01 червня 2011

У Рівному стартувала програма «Молодий помічник депутата», для участі у якій подали заявки понад шістдесят кандидатів. У другий етап конкурсу пройшло лише сорок учасників, дванадцятеро з яких — студенти Національного університету «Острозька академія».

«Молодий помічник депутата» — проект, що має за мету пошук та навчання талановитих молодих людей, які мають бажання працювати в органах державної влади або займатися громадською діяльністю. Передбачається, що у фіналі конкурсу буде визначено найуспішніших випускників. Саме їм буде надана можливість взяти участь у конкурсах на заміщення вакантних посад в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.