Студенти гуманітарного факультету ще раз підтвердили, що Острозька академія – важливий науковий осередок

24 лютого 2010

24 лютого відбулася презентація збірника студентських наукових записок гуманітарного факультету. До збірника увійшло 32 статті на культурологічно-філософську, філологічну та релігієзнавчу тематику. Найактивнішу допомогу студентам у підготовці статей надали їх наукові керівники – кандидат філософських наук, доцент Марія Петрушкевич, кандидат філологічних наук, доцент Анатолій Криловець, кандидат філологічних наук, доцент Галина Вокальчук. Значний внесок у підготовку та упорядкування збірника здійснили Галина та Віталій Миксимчуки.

Під час презентації кожний автор отримав збірник студентських наукових записок зі своєю статтею, який вручив декан гуманітарного факультету професор Василь Жуковський.