Пасічник в гостях у Пасічника

16 квітня 2010

Ректор Національного університету «Острозька академія» знайшов свого ментального брата Васілія Пасєчніка

12 квітня Острозьку академію відвідав відомий бізнесмен Васілій Пасєчнік. На сьогодні він є успішним фахівцем у сфері фінансового консалтингу, а також регіональним директором компанії «Travelex» в країнах СНД. Васілій Пасєчнік завітав до академії на запрошення однофамільця – ректора Острозької академії Ігоря Пасічника.

Під час зустрічі зі студентами, пан Васілій розповів про власний життєвий та кар’єрний шлях. У залі були присутні студенти із різних спеціальностей, зокрема й студенти факультету романо-германських мов. Відтак, після того як гість зазначив, що досконало володіє п’ятьма мовами, запитання із залу лунали не лише англійською та російською, а й навіть іспанською. Студентів найбільше цікавили проблеми, пов’язані із особливостями ведення економіки та бізнесу, а також багато питань стосувалися його особистого життєвого досвіду.

Відомий бізнесмен розповів про свої враження від Острозької академії, яка за його словами є чудовим місцем для інтелектуального, культурного та духовного зростання і додав, що залюбки підтримуватиме співпрацю із цим навчальним закладом.

Наприкінці зустрічі ректор академії Ігор Пасічник назвав Васілія Пасєчніка своїм «ментальним братом», запропонувавши заснувати власний «Клуб Пасічників». На згадку про Острозьку академію Ігор Демидович подарував своєму однофамільцю символічну золоту бджолу.