Острозька академія навчатиме журналістів

10 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» на гуманітарному факультеті відкривається спеціальність «журналістика»

Студенти університету проявляють схильність до написання журналістських матеріалів. Їх роботи публікуються не лише в регіональній пресі. На базі Острозької академії з часу її відродження діяло декілька шкіл журналістики. Крім цього, студенти навчального закладу ініціюють видавництво власної газети. Враховуючи потенціал та зацікавленість молоді у цій галузі, а також зростання ролі інформаційної сфери у житті суспільства, керівництво університету виступило з пропозицією відкрити спеціальність «журналістика» на базі Острозької академії.
Перший набір планується здійснити з вересня 2010 року.

«Відкриття спеціальності «журналістика» є перспективним проектом, спрямованим на забезпечення нашого регіону фахівцями, які дуже потрібні на ринку праці, адже сьогодні стрімко розвивається як державна, так і комерційна та приватна сфери масової комунікації.

Зараз основне завдання – забезпечити гідні умови та створити якісну базу для навчання журналістів. Сподіваюся, це активізує творчі здібності філологів Острозької академії», – розповідає завідувач кафедри української літератури, професор, доктор філологічних наук Ярослав Поліщук.