Святковий концерт до Дня юриста

08 жовтня 2010

Напередодні Дня юриста, сьомого жовтня, в Острозькій академії відбувся святковий концерт у рамках святкування тижня правничого факультету.

Уже стало доброю традицією організовувати концерти такого рівня, адже на них збирається не тільки студентська молодь, а й професорсько-викладацький склад факультету.
Розважали публіку танцювальні колективи спортивного танцю «Шейк» та бального танцю «Реверс», а також гурт «ПостСкриптум».

Крім цього, під час концерту проводився конкурс на найкращу пару правничого факультету. Серед восьми пар студентів і викладачів, перемогу здобули Віктор та Лідія Черниш. Їх нагородили сертифікатом на романтичну вечерю в ресторані «Княжий льох» міста Острога.

Ще одним сюрпризом стала грошова премія від деканату правничого факультету для студентів-активістів, які є представниками юридичної школи «Elsa-Острог».