День Острозької академії зібрав ветеранів праці

29 жовтня 2009

29 жовтня у рамках святкування 15-річчя з дня відродження Острозької академії відбулося урочисте засідання вченої ради університету.

Цей захід зібрав усіх тих, кого по праву можна назвати ветеранами праці Національного університету «Острозька академія», адже вони – це творці історії відродження академії, які працювали, а дехто ще працює з 1994 року.

Ректор університету Ігор Пасічник вручив кожному з них Почесну грамоту та грошову премію. «Саме ви, дорогі мої колеги, вклали частку своєї душі у відродження нашого навчального закладу. Завдяки вашій наполегливості, згуртованості та професіоналізму Острозька академія стала одним із найпрестижніших університетів в Україні», – сказав під час урочистого засідання Ігор Пасічник.