В академії відбувся форум молодіжних організацій

27 лютого 2009

25 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбувся Форум молодіжних громадських організацій за участю представників органів влади міста Острога, метою якого було налагодження діалогу між осередками молодіжних організацій, що діють в Острозі.

На форум завітали представники Інституту подлітико-інформаційних досліджень, Пласту, Спілки Української Молоді в Україні та Всеукраїнської молодіжної організації «Національний альянс».

Під час зустрічі кожна з організацій мала нагоду презнентувати себе, розповісти про мету та напрямки своєї діяльності, поділитися цікавимим ідеями та проектами. Пласт та Спілка Української Молоді в Україні були створені ще на початку минулого століття і мають свою історію, власні звичаї та традиції. Інші – з’явилися кілька десятків років тому, у кожної з яких також є своя мета, ідеї, завдання. Тому молоді активісти намагаються втілювати у життя всі задуми та плани, незважаючи на жодні перешкоди.

На форумі у них відразу знайшлася велика кількість ідей: Ярмарок молодіжних організацій, проведення фестивалю етнічних культур «Галас», Школа активної молоді, реалізація суспільно-корисних проектів. Остаточне рішення щодо спільного проекту буде прийнято після внутрішніх зборів кожної організації та загальних, на яких зберуться по декілька представників керівництва організацій.