Острозька академія навчатиме журналістів

23 січня 2009

Національний університет «Острозька академія» проходить ліцензування зі спеціальності «журналістика».

Студенти університету проявляють схильність до написання журналістських матеріалів. Їх роботи публікуються не лише в регіональній пресі. На базі Острозької академії з часу її відродження діяло кілька шкіл журналістики. Крім цього, студенти навчального закладу ініціюють видавництво власної газети. Враховуючи потенціал та зацікавленість молоді у цій галузі, а також зростання ролі інформаційної сфери у житті суспільства, керівництво університету виступило з пропозицією відкрити спеціальність «журналістика» на базі Острозької академії.

З метою надання якісних освітніх послуг у цій галузі знань «журналістика та інформація» напряму підготовки «журналістика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» вже створено кафедри історії та теорії сучасної української журналістики і стилістики та практичної журналістики. Керівництво університету очікує на позитивні результати ліцензування спеціальності «журналістика», яке на даний момент проводиться у Міністерстві освіти і науки України та планує здійснити перший набір з вересня 2009 року.