Підписано Угоду з Варшавським університетом

18 січня 2008

16 січня ректором Національного університету «Острозька академія» Ігорем Пасічником було підписано угоду про членство Острозької академії у Консорціумі західноукраїнських університетів і Варшавського університету.

Під час зустрічі ректорів західноукраїнських університетів (Національний університет «Острозька академія», Чернівецький національний університет, Прикарпатський національний університет, Волинський національний університет, Кам’янець-Подільський державний університет, Тернопільський національний педагогічний університет) було підписано Консорціум між Острозькою академією та Варшавським університетом. Обумовлена співпраця між університетами передбачає постійно діючі обмінні програми між викладачами та студентами, зокрема 25 студентів Острозької академії вже з наступного навчального року матимуть можливість безкоштовно навчатися на магістерських та докторських програмах Варшавського університету. Крім того, угодою передбачено проведення спільних наукових конференцій та спільне дослідження тем, що стосуються спільної україно-польської історії.

Нагадаємо, що подібні угоди про співпрацю з Острозькою академією укладено багатьма навчальними закладами України та світу, зокрема з Лейпцизьким (Німеччина) та Північно-Іллінойським (США) університетами.