Андрій Демчук очолив комісію з інформаційних питань Української асоціації студентського самоврядування

08 квітня 2008

Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» Андрій Демчук був обраний на посаду голови постійної комісії з інформаційних питань Української асоціації студентського самоврядування.

4-6 квітня у Тернополі відбувся форум керівників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. У форумі взяли участь представники університетів Донецька, Харкова, Львова, Запоріжжя, Луцька, Острога та інших міст України. На форумі аналізували діяльність Української асоціації студентського самоврядування упродовж року, а також під час засідань його учасники переобирали голів комітетів асоціації.

Із результатом 132 голоси зі 148 Андрій Демчук був обраний головою постійної комісії з інформаційних питань. За словами новообраного голови, саме він був обраний на таку посаду завдяки навикам, здобутим у Школі молодого лідера, та підтримці друзів. Уже в перші місяці роботи Андрій Демчук планує вдосконалити сайт УАСС, розробити базу даних лідерів студентського самоврядування у навчальних закладах України, створити комітети, які б займалися наданням допомоги студентам у створенні власних газет та сайтів.