«Кубок Академії» отримав факультет ПІМу

02 червня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» завершилися міжфакультетські змагання з футболу  під назвою «Кубок Академії». Відкритий турнір з футболу «Кубок Академії» традиційно проводиться в Острозькій академії як весняна альтернатива «Кубку Ректора», що відбувається восени. Організатором змагань виступив спортивний клуб університету за підтримки Братства спудеїв, а також  будівельної компанії «Вежа» і піцерії «Маестро».

Перемогу в змаганнях виборола команда факультету політико-інформаційного менеджменту, яка у фінальній грі з викладачами перемогла з результатом 2:0.
Загалом турнірна таблиця сформувалася так:
1 місце – факультет політико-інформаційного менеджменту;
2 місце – команда викладачів;
3 місце – економічний факультет;
4 місце – правничий факультет.

Під час підбиття підсумків турніру було відзначено кращих футболістів змагань: кращим нападаючим визнали студента магістеріуму факультету політико-інформаційного менеджменту Ігоря Тодоренка, кращим гравцем – студента п’ятого курсу економічного факультету Олександра Харчука, кращим воротарем – студента четвертого  курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Максима Зелінського.

Щиро вітаємо команду-переможця та бажаємо їй блискучих голів та неперевершених перемог у майбутньому.