Юрій Андрухович відпочивав у «Волинських Афінах»

31 липня 2007

З 25 по 28 липня у Національному університеті «Острозька академія» перебував відомий український поет та прозаїк сучасності Юрій Андрухович. Він зустрівся із своїми колегами – проректором з наукової роботи Петром Кралюком, завідувачем кафедри української філології Анатолієм Криловцем та викладачем і письменником Олександром Ірванцем. Також, в рамках свого візиту, пан Андрухович відвідав усі визначні пам’ятки древньої Острозької землі.

Нагадаємо, що це вже не перший візит письменника в Острог. У квітні він приїжджав в академію у рамках реалізації презентаційного проекту містами України нової книги-замість-роману «Таємниця». Тоді ж, рішенням вченої ради Юрію Андруховичу було присвоєно звання Почесного професора кафедри української філології Національного університету «Острозька академія».