Посол Польщі з візитом до Острозької академії

25 червня 2007

Нещодавно посол Польщі в Україні Яцек Ключковський відвідав Національний університет «Острозька академія».

Польща є однією з європейських країн, співробітництво України з якою відбувається на особливо тісному рівні. Національний університет «Острозька академія» - один з не багатьох навчальних закладів України, який приділяє велику увагу співпраці саме з Польщею в науковій, освітній галузях. В цьому контексті тісні зв’язки зберігаються між Острозькою академією та Посольством Республіки Польща.

Днями Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковський відвідав Острозьку академію. Він мав нагоду зустрітися тут з головою Рівненької обласної державної адміністрації, побувати на екскурсії університетом, яку для нього провів ректор Ігор Пасічник, зустрітися зі студентами та викладачами. Зустріч проходила в межах конференції, де студенти мали можливість задати послу запитання стосовно аспектів співпраці Польщі та України, що їх цікавлять. На зустрічі підіймалися питання вступу України до Європейського Союзу, подальшої співпраці обох країн, зокрема в галузі освіти, питання щодо спільного проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

На згадку про Острозьку академію пану Ключковському був вручений переклад Острозької Біблії українською мовою. Яцек Ключковський прибув до університету у супроводі дружини пані Єви, якій ректор Ігор Пасічник подарував монету Острозької академії.