Концерт «Русичів» в Острозькій академії

14 грудня 2007

13 грудня у Студентському клубі Національного університету «Острозька академія» виступив колектив «Русичі». Квінтет представив спудеям Острозької академії українську народну та обрядову музику в сучасній інтерпретації. Обробки відомих аудиторії пісень (серед яких, наприклад, «Несе Галя воду», «Підманула-підвела», «Веснянка» та ін.) звучали у незвичному оформленні з елементами джазу, регі та інших стилів. Специфіки звучанню творів надавало поєднання музичних інструментів – акустичних та електрогітар, ударних, скрипки та автентичних сопілок.

Свою оцінку традиційної української музики у сучасному звучанні спудеї університету висловили, влаштувавши біля сцени невеликий танцмайданчик. За словами одного із солістів гурту – Богдана, в Острозі колектив «отримав наснагу від незвичної позитивної енергетики» і з новими силами вирушив з концертною програмою до інших міст Західної України – Рівного та Луцька.