К 48.125.02 - історія України

Спеціалізована вчена рада К 48.125.02. за спеціальністю 07.00.01 – історія України

Голова ради: Трофимович Володимир Васильович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри, Національний університет «Острозька академія», спеціальність 07.00.01.
e-mail: volodymyr.trofymovych@oa.edu.ua

Заступник голови: Кулаковський Петро Михайлович, доктор історичних наук, професор, Національний університет «Острозька академія», спеціальність 07.00.01.
e-mail: petro.kulakovskyi@oa.edu.ua

Вчений секретар: Яремчук Віталій Петрович, доктор історичних наук, професор, Національний університет «Острозька академія», спеціальність 07.00.01.
e-mail: vitalii.yaremchuk@oa.edu.ua

ЗАСІДАННЯ РАДИ: