Всеукраїнська науково-практична конференція «Феномен шістдесятництва в контексті літератури ХХ століття»

Порядок роботи наукової конференції

Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2

1-2 квітня 2014 року

1 квітня

9.00 — 10.00 — приїзд, реєстрація та поселення учасників

10.00-10.20 — урочистий молебень

10.30 — 14.00 — пленарне засідання

14.00 — 15.00 — обід

15.00 — 17.30 — робота секцій

18.00 — 20.00 — вечеря

2 квітня

9.00 — 11.00 — підбиття підсумків роботи конференції

11.00 — 14. 00 — екскурсія

14.00 — 15.00 — обід

15.00 — від’їзд учасників конференції.