Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з української мови і літератури

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з української мови і літератури

Кафедра української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

Перший етап Інтернет-олімпіади буде проведено 25 лютого — 1 березня 2014 року у вигляді онлайн-тестування (реєстрація на сайт іwww.moodle.oa.edu.ua), яке містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу десять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі Інтернет-олімпіади. Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих членами журі тем, відбудеться на базі Національного університету «Острозька академія» 21 березня 2014 року.

Переможці Інтернет-олімпіади отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Національного університету «Острозька академія».

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й отримати можливість стати студентом найстарішого вищого навчального закладу в Східній Європі — Острозької академії.

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович, e-mail: umiloa@gmail.com;

Федорич Христина Миколаївна, e-mail: khrystyna.fedorych@gmail.com.

Детальніша інформація в прикріпленому файлі

Положення про олімпіадуПоложення про олімпіаду
Файл .doc, 20,23 Кб