Всеукраїнський конкурс-есе англійською мовою

Положення про Всеукраїнський конкурс-есе англійською мовою

1. Основні положення

1.1.Це положення регламентує статус і порядок проведення загальноукраїнського конкурсу есе How Сan Education Help you Contribute to the Transformation of the Ukrainian Society? (далі — Конкурс), вимоги до учасників і робіт, порядок їх подачі на Конкурс.

1.2.Засновником Конкурсу є факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія», кафедра англійської мови та літератури, у співпраці з Благодійним фондом Б.Гаврилишина.

1.3.Засновник створює Організаційний комітет Конкурсу (далі — Оргкомітет), який забезпечує організацію та проведення Конкурсу.

1.4.Термін проведення Конкурсу з 1 березня по 30 квітня 2014 року.

1.5.Оргкомітет одночасно виконує функції журі, здійснює оцінку робіт, визначає і нагороджує переможців Конкурсу:

Новоселецька С. В., Костюк О.Ю., Кущик Т. О. , Тишко О. В., Костюк О.О.

35800, Рівненська область

м. Острог

вул. Семінарська 2

1.6. Контактна особа: викладач Кущик Тетяна Олександрівна

тел.: (097)8993419

e-mail: essaycontestoa@gmail.com

2. Мета Конкурсу

Мета Конкурсу — забезпечення можливості для старшокласників висловити власну думку щодо запропонованої теми англійською мовою, відповідально поставитися до подальшого освітнього вибору, усвідомити важливість освіти для трансформації українського суспільства. Конкурс має на меті підвищити рівень зацікавленості школярів у одержанні подальшої освіти задля розвитку лідерських якостей, які є чинником позитивних трансформацій у суспільстві і які допоможуть молоді побудувати Україну, про яку вони мріють. Крім того, метою Конкурсу є формування навичок писемного мовлення, збагачення словникового запасу, та розвиток креативного мислення.

3. Тематична спрямованість Kонкурсу:

Есе — це невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну структуру і висловлює індивідуальні думки та враження з певного питання.

Учасникам конкурсу пропонується у написанні есе англійською мовою дотримуватися такої структури:

• Вступ, у якому здійснено постановку проблеми.

• Теза, аргументи

• Висновок, у якому підсумовується думка автора

Аргументами вважають факти, події, життєві ситуації, досвід, явища суспільного життя, думки вчених, наукові докази, тощо.

Письмові роботи учасників мають показати рівень володіння англійською мовою, зокрема навички правильно формулювати думку у писемному мовленні, а також продемонструвати уміння учасників дотримуватися вимог до написання такого виду робіт.

4. Учасники конкурсу есе

Участь у конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які нададуть до розгляду роботи. Участь у конкурсі є безкоштовною. Учасник може подати на конкурс не більше однієї авторської роботи.

5. Умови проведення конкурсу

Конкурс проводиться з 1 березня по 30 квітня 2014 року. Роботи можна надіслати за електронною адресою essaycontestoa@gmail.com, додаткові питання за телефоном 0978993419 (контактна особа — Кущик Тетяна Олександрівна).

5 травня 2014 року будуть підведені підсумки конкурсу. Переможці визначатимуться за результатами оцінки журі. Як заключний етап конкурсу есе, відбудеться нагородження переможців, яких буде запрошено на захід.

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ

• робота виконується в текстовому редакторі Microsoft Word (97-2003);

• стиль Times New Roman, 12 кегль, інтервал 2;

• поля по 2 см. з кожної сторони;

• вирівнювання по ширині;

• обсяг не більше 600 слів або не більше 2 друкованих сторінок формату А4.

Вказати:

— Прізвище, ім’я, по-батькові автора;

— Найменування навчального закладу, клас, курс;

— Контактний телефон; адреса електронної пошти.

6. Визначення переможців

Переможцями Конкурсу важаються конкурсанти, що отримали найбільшу кількість балів.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, цінними подарунками від Благодійного фонду Б.Гаврилишина і Національного університету «Острозька академія».

Учасники, що не посіли призові місця будуть нагороджені сертифікатами учасників Конкурсу та призами.

7. Інформаційне забезпечення Конкурсу

7.1. Інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюється через створення, передачу, розповсюдження інформації через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси.

7.2. Оголошення про Конкурс здійснюється прес-центром Національного університету "Острозька академія«через такі видання та сайти:

— Всеукраїнські видання «День», «Освіта», «Голос України», «Замкова гора»

— Обласні видання Рівненської та Волинської області: «ОГО», «Афіша Волині», «Афіша Рівне», «Рівне Вечірнє», «7 днів»

— Районні видання: «Життя і слово», «Острозька академія»

— Офіційний сайт Національного університету «Острозька академія», освітні портали osvita.org.ua, Educational Network Ukraine, teacher.in.ua, ualibrary.net, rosvita.org.ua.

— Сторінки Національного університету «Острозька академія» в соціальних мережах Фейсбук, Твіттер, Вконтакте, а також через сторінки Конкурсу у цих мережах.

— Розповсюдження інформаційних буклетів у освітніх закладах Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, та Вінницької областей.

8. Прикінцеві положення

Організатори залишають за собою право використовувати надіслані матеріали у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальної реклами тощо.