IV Олімпіада з правознавства імені І. Малиновського

Національний університет «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів до участі в унікальному проекті — IV Олімпіада з правознавства імені І. Малиновського.

Олімпіада проходитиме у 2 етапи.

• І етап (відбірковий): 1 січня — 15 березня 2013 року
  • ІІ етап (фінальний): 22 березня 2013 року

Для участі в Олімпіаді необхідно протягом І етапу (відбіркового) підготувати есе на тему «Найкраща форма правління для України — якою їй бути?» (обсягом не більше 2-х сторінок) та заявку на участь у довільній формі (вказати прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання (населений пункт), контактну інформацію).

Есе разом із заявкою слід надіслати на електронну пошту law.olimpiada@oa.edu.ua, до 15 березня 2013 року.

Учасники, які напишуть найкращі есе, будуть відібрані для участі у другому етапі і повідомлені електронною поштою або телефоном не пізніше 18 березня.

Увага! Учасники, в чиїх роботах буде виявлено плагіат, не будуть допущені до участі в ІІ етапі.

ІІ етап (фінальний) відбудеться 22 березня 2013 року в Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, головний корпус університету) у рамках програми до Дня відкритих дверей (початок о 10.00).

Фінальний етап відбудеться у формі тестування з основних галузей права: конституційне, кримінальне, цивільне та цивільне процесуальне, сімейне, господарське, трудове, а також з теорії та історії держави і права.

Переможець IV Олімпіади з правознавства імені І. Малиновського отримає цінний приз.

Контакти для додаткової інформації:

e-mail: law.olimpiada@oa.edu.ua

тел. (03654) 2-39-30