Відкриття персональної виставки відомого українського художника Василя Красьохи

У вівторок, 5 лютого, у підземній мистецькій галереї НаУОА відбудеться відкриття персональної виставки відомого українського художника Василя Красьохи.

Творчість художника давно відома студентам, викладачам та гостям університету, адже наша співпраця триває вже понад 10 років. Картини В. Красьохи стали одними з перших експонатів в художньому фонді музею НаУОА. Він — постійний учасник міжнародних художніх пленерів, що проходять в НаУОА кожного літа. На сьогодні в мистецькій колекції НаУОА налічується 20 його робіт. Ці та інші твори художника усі бажаючі зможуть побачити на виставці, яка триватиме протягом місяця.

Біографічна довідка

Василь Красьоха народився 12 березня 1954р. в с. Хряськ, Маневицького району на Волині. Навчався в республіканській художній школі в Києві, а в 1972-1978 роках в Київському художньому інституті на факультеті живопису (вчителі: Лопухов О.М., Гурін В.І., Вітковський Л.І.). З 1984 року художник є членом Національної Спілки художників України, учасником багатьох художніх виставок в Україні та за кордоном. Роботи В.Красьохи зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу.