Стань на день студентом гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія»

Для вас, наші любі абітурієнти!
Не пропустіть!
Запрошуємо до участі в акції

«Стань на день студентом гуманітарного факультету
Національного університету «Острозька академія»
26 січня 2012 року

Найстаріший факультет Острозької академії – гуманітарний -  запрошує  своїх абітурієнтів і потенційних студентів  відчути особливості, всі принади і захоплюючу романтику студентського життя й побути один день студентом на спеціальностях: «філософія», «релігійний туризм», «релігійна журналістика», «релігійна аналітика», «культурологія», «українська мова», «літературна творчість», «журналістика».

У насиченій програмі багато цікавого і пізнавального:

зустріч з деканом, завідувачами кафедр  та викладачами факультету;
відвідування лекційних і семінарських занять;
спілкування зі студентами обраних спеціальностей;
екскурсія по академії з відвідуванням студентсько-викладацького храму та унікальної наукової бібліотеки ;
харчування у  студентській їдальні і перебування у студентських гуртожитках;
концерт студентів різних спеціальностей;
отримання матеріалів про академію і спеціальності.

План заходу:

10.00 – 10.30 –  зустріч з деканом
10.30 – 11.00  – відвідання пари в доц. Филипчук С. В. (Філософія релігії Р-41) (відпов. Данилюк О.В.)
11.00. – 12.00 –1. зустріч з завідувачем кафедри та викладачами кафедри (презентація спеціальності та нових спеціалізацій) (відпов. Жилюк С. І., Якуніна К. І.)2. – проведення анкетування для абітурієнтів.
12.00 – 12.30 –  зустріч з Пастушок Г. С.
12.30 – 13.00 –  концерт
13. 00 – 14.00 – обід
14.00 – екскурсія по академії

З нетерпінням чекаємо на вас 26 січня 2012 року з 9 год. на гуманітарному факультеті
за адресою: Національний університет «Острозька академія», м. Острог, вул. Семінарська, 2.