Заходи з духовно-морального виховання в Острозькій академії в 2012 році

24 – 25 лютого 2012 р. VII Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

Анкета для участіАнкета для участі
Файл .doc, 12,9 Кб

Файл .doc, 393 Кб

Положення конкурсуПоложення конкурсу
Файл .doc, 68 Кб

Кулініч Н.

29 – 30 березня 2012 р. V Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

Файл .doc, 393 Кб

Положення олімпіадиПоложення олімпіади
Файл .doc, 68 Кб

Кулініч Н.

24 квітня 2012 р. установчі збори Всеукраїнської асоціації педагогів з дисциплін духовно-морального спрямування

Жуковський В.М.

24 – 25  квітня 2012 р. Всеукраїнська науково-практична  конференція  «Духовно – моральне виховання    молодого покоління.  Вітчизняний і зарубіжний досвід».

Файл .doc, 63 Кб

Власова С.Б.

9 – 15 липня 2012 р. Літня школа. «Духовно – моральне виховання молодого  покоління» для вчителів і методистів